ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

⁉️ادبیات را درس به درس بخوانیم یا موضوعی⁉️

 

١. شما می‌توانيد در ادبيات را به دو روش درس به درس و موضوعی مطالعه نماييد.

 

٢. در روش مطالعه درس به درس ابتدا تمامی اقدامات یک درس شامل تاریخ ادبیات، لغات، متن درس ها، آرایه ها، قرابت و را به اتمام رسانده و سپس درس بعدی را آغاز نمایید.

 

٣. در روش مطالعه موضوعی ابتدا یک موضوع را کامل مطالعه کرده و سپس موضوع بعدی را آغاز کنید. برای مثال ابتدا تمامی تاریخ ادبیات های دروس مشخص شده را مطالعه کرده و سپس لغات دروس را بخوانید.

 

۴. در قسمت تاریخ ادبیات الگوی یادآوری رسم کنید. به این صورت که یک جدول تهیه کنید که شامل نام شاعر و نویسنده، قرن، آثار و باشد و نکات مربوط به هر شاعر یا نویسنده ای را وارد آن نمایید. 

 

۵. در قسمت لغات فیش نویسی را فراموش نکنید. 

فیش ها برگه های کوچکی هستند که یک سمت آن لغت و سمت دیگر آن مترادف لغت یا جمله ای که لغت را به شما یادآوری کند نوشته شود. دقت داشته باشید که هر فیش مربوط به یک لغت است.

 

۶. قسمت آرایه های ادبی و قرابت جزو قسمت های تمرینی این درس می باشند که برای یادگیری نیاز به تمرین و تست فراوان دارند. سعی کنید از این مباحث تست های ترکیبی زیادی حل کنید.

 

٧. تمرین را فراموش نکنید.

تصور غلط بسیاری از داشن آموزان این است که در این درس بیشتر باید مطالعه کنند، اما دقت داشته باشید که حل تمرین تکمیل کننده یادگیری شماست و باید آن را در برنامه مطالعاتی خود قرار دهید.

 

????دقت داشته باشید که برای یادگیری هر قسمت ادبیات روش مطالعه صحیح را اتخاذ کنید تا شاهد پیشرفت خود باشید.????


مشاوره کنکور ریاضی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: مطالعه ,قسمت ,ادبیات ,یادگیری ,تمرین ,داشته ,داشته باشید ,برای یادگیری ,فراموش نکنید ,تاریخ ادبیات ,مطالعه کرده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تدریس خصوصی آژانس زمان گشت تراکتوری ها ????نه سیمه کی پاییز ???? هیچ مهتاب ولايت تیم توسعه انار مشکین چت روم مشگین چت خیاوچت روم خیاوی مشکین گپ چتروم شهرستان مشکین شهر اردبیل چت اردکلوب سبلان چت ساوالان گپ یادداشت های یک دختر ترشیده روزهایم با سرطان