ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

با توجه به پیام‌های دریافتی از شما در این دو روز و ابراز نگرانی در مورد سختی آزمون‌های آزمایشی جامع (به ویژه آزمون ۳۰ فروردین سنجش) ، چند نکته مهم ذکر می‌کنیم:

 

1⃣ یادتون باشه که سوالات آزمون‌های جامع وما استاندارد نیستند، در حالی که سوالات آزمون سراسری از استاندارد مشخصی برخوردارن. بنابراین نمی‌تونن معیار خوبی برای پیش‌بینی رتبه شما در آزمون سراسری باشند.

 

2⃣ خیلی وقت‌ها این آزمون‌ها عمدا سخت‌تر از سطح آزمون سراسری طراحی می‌شن تا به داوطلبان شوک وارد کنند و اونها رو به تلاش و آمادگی بیشتر وادار کنن.

 

3⃣ تجربه سال‌های گذشته ما نشون داده که چه بسا داوطلبانی که نتیجه آزمون‌های جامعشون راضی کننده نبوده اما در کنکور رتبه خوبی کسب کردن و برعکس. پس اصلا نتایج این آزمون‌ها رو پایان کار ندونید و اگر ازشون راضی نیستید دلسرد نشید و با قدرت ادامه بدید????????

 

4⃣ یادتون باشه که آزمون آزمایشی باید در خدمت شما باشه و نه برعکس؛ پس فراموش نکنین که هدف اصلی از شرکت در این آزمون‌ها  تمرین هنر آزمون دادن، عادت به فضای آزمون و سنجش وضعیت هر درس هست و نه چیز دیگه!

 

5⃣ افراد زیادی بودن که در زمان باقی‌مونده تونستن وضعیت خودشون رو تغییر بدن، اما ویژگی مشترک همه‌شون این بود که درگیر جو و حاشیه نشدن. حالا دیگه تصمیم با خودتونه????????

 

❌این پیام رو برای دوستان کنکوری‌تون بفرستید و میتونید از مشاوره تحصیلی در مشهد هم استفاده های لازم رو در قسمت درسی ببرید.


مشاوره کنکور ریاضی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق آسمونی خرابات 3 شیرز نقد و بررسی شرکت بازرگانی بارمان پایگاه اختصاصی باشگاه رزم آوران نفت اهواز سیستم های اعلام و اطفاء حریق دانلود جدید آنجل آرت angelart غزلیات بنفشه انصاری دوربین هایک ویژن