ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
⭕️ دانشگاه فرهنگیان در حال حاضر چه دانشجویانی را پذیرش می نماید؟
1- دانشجویان کارشناسی پیوسته (دانشجو معلم): دانشجویان کارشناسی پیوسته از طریق آزمون سراسری و پس از انجام مصاحبه و گزینش پذیرش می شوند.آموزش این افراد به صورت تمام وقت و برنامه کلاسی آنها در روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد.دانشجویان کارشناسی پیوسته پس از پایان دوره تحصیلیشان به عنوان معلم در مدارس به فعالیت می پردازند و از ابتدای تحصیل نیز در آموزش و پرورش استخدام می شوند.
2-دانشجویان کارشناسی ناپیوسته (معلم‌ دانشجو):دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته در صورت داشتن مدرک کاردانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل می دهند.برنامه کلاسی این دانشجویان غالبا روز های پنجشنبه و جمعه می باشد.یعنی روزهایی که مدارس تعطیل است آنها می‌توانند در کلاس ها شرکت کنند.
3- دانشجویان کارشناسی ارشد : در حال حاضر پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد از میان معلمان، محدود است اما در آینده تعداد بیشتری از دانشجویان را در رشته ‌های متعدد و مورد نیاز آموزش و پرورش خواهند پذیرفت.
⭕️ شرایط پذیرش (داوطلبان آزاد) در دانشگاه فرهنگیان 97 – 98
طبق روال سال های گذشته پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، در صورت دریافت مجوز توسط آموزش و پرورش با درج شرایط و ضوابط اختصاصی به انضمام ظرفیت پذیرش در دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) و مطابق مقررات و ضوابط قانونی، انجام می گیرد.بنابراین پذیرش در دانشگاه فرهنگیان برای هر فرد شرایط خاص خود را دارد.در قسمت زیر شرایط پذیرش (داوطلبان آزاد) در دانشگاه فرهنگیان را شرح داده ایم.
1- بر اساس مصوبه دوازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشچو مورخ 97/4/17 تمامی داوطلبان بومی هر استان مجاز به انتخاب کدرشته محل های مربوط به استان خود می‌باشند.در صورتی که ظرفیت یک کد رشته به یک بخش خاص اختصاص یابد،اولویت با داوطلبان آن بخش است اما در صورتی که این ظرفیت خالی بماند به داوطلبان کل آن استان اختصاص می‌یابد.
2- کسب نمره علمی کل 6500 و بالاتر در زیرگروه مربوط
3- داشتن حداکثر سن 20 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه.(حداکثر سن ورود به دانشگاه و حداقل معدل کل، تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهند داشت.)
4- داشتن مدرک دیپلم و کسب معدل کل 15 در دوره متوسطه ی دوم
⚠️ گفته می‌شود طبق آرای عمومی دیوان عدالت عمومی مورخ 13 آذر 97 ، شرط معدل برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان حذف شد . می توانید از طریق دانشگاه این خبر را پیگیری نمایید.
5- ارائه تعهد خدمت (داوطلبان باید 2 برابر مدت تحصیل‌شان حداقل 8 سال در خدمت آموزش و پرورش باشند).
6- کسب موفقیت در مصاحبه اختصاصی (جهت ارزیابی توانمندی ها و جنبه‌های جسمی، روانی و شخصیتی داوطلبان).
7- داشتن حداکثر 28 سال سن در بدو استخدام قطعی پس از فارغ التحصیل شدن.

مشاوره کنکور ریاضی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: دانشگاه ,پذیرش ,دانشجویان ,کارشناسی ,فرهنگیان ,داوطلبان ,دانشگاه فرهنگیان ,دانشجویان کارشناسی ,کارشناسی ناپیوسته ,کارشناسی پیوسته ,داوطلبان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن Alex طراحی داخلی https://www.aryatehran.com ایکس استوک،خرید لپ تاپ استوک انجمن صنفی کبوتر داران کشور ... موسسه آموزشی پویایی سایت مرجع آموزش تاینی موویز | مرجع دانلود فیلم و سریال