ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

????توجه کنید که دانش آموزی که به دنبال کسب نتیجه است همه ی درس ها را هم زمان و متعادل به پیش می برد.

✅هیچ دانش آموزی را نمی توان پیدا کرد که مثلا عمومی ها را از بعد عید و حتی از بهمن شروع کرده و نتیجه گرفته باشد.

⛔️چرا نباید مطالعه عمومی ها را به تاخیر انداخت؟

✅پاسخ: یک دانش آموز خوب معمولا تا عید(دربهترین حالت) و حد اکثر تا آخر فروردین تمام درسها را تمام می کندو بعد از آن مرور شروع می شود. 

⛔️الان شما تصور کنید دانش آموزی را که بعد از عید تازه عمومی ها را شروع کرده است.به طور مثال می خواهد دینی بخواند(❌توجه :دانش آموز قوی بعد از عید درس جدید نمی خواند او مرور را شروع می کند). این دانش آموز چون تازه شروع کرده است هر روز باید ۶ساعت دینی بخواند که البته باز نمی تواندخود را به دانش آموزی که قبل از عید تمام کرده است برساند.

 ⛔️از طرف دیگر این مدت مطالعه عمومی، آن هم فقط یک درس ،فرصت مرور اختصاصی هایی را که به فرض قبل از عید تمام شده است را از او خواهدگرفت و عملا تلاش اختصاصی های او به باد فنا خواهدرفت.

????????این نکته را نیز بر آن بیفزایید که مرور بعد از عید بسیار مهم و ضریب زمانی آن بسیار بالاست:مثلا کسی که در طول سال دینی خوانده است شاید برای یک درس بیشتر از ۲ساعت وقت گذاشته است اما همان شخص بعد از عید میتواند در همان زمان دوساعته ۵درس را مرور کند.(یعنی یک تایم بعد از عید مساوی با ۵تایم قبل از عید است و این در هر درسی هنگام مرور صادق است)❌این یعنی تعییر سرنوشت .

 

⛔️⛔️متاسفانه گاه و بیگاه دیده می شود که برخی مشاوران(!) دانش آموزان را تشویق می کنند به خوندن بعد از عید عمومی ها. اینها نمیگویم خواسته بلکه به خاطر عدم تجربه ویا مسائلی که به هوای نفسشان برمیگرددناخواسته با زندگی وسرنوشت دانش آموز بازی می کنند.

جالب تر از همه این است که برخی از همین افراد در کانال های خود برای تبلیغات(!) با خود عکسهایی با رتبه ها میگذارند، حال اینکه توجه ندارند که همین رتبه ها ⛔️عمومی ها را نه از سال قبل بلکه از دهم شروع کرده اند????????????

(قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس را ؟)و تعجب از برخی اولیا است که با این تناقضات فکری و برنامه ای این مشاورن(!)چگونه به آنان اعتمادکرده و فرزندان خود را به آنان می سپارند.

✅✅✅✅توصیه ها:

1⃣همه درسها چه عمومی و چه اختصاصی را هم زمان و باهم جلوببرید.

2⃣ازکلاسهای درس مدرسه تون یا کلاس آموزشگاهی که ثبت نام کرده اید در هیچ درسی   غیبت نکنید.معلم های شما سرکلاس مطالبی را میگویند که شما شاید با سی بار خواندن نتوانید به آن برسید.(یعنی شما با نشستن در یک کلاس یک و نیم ساعته ۳۰ساعت یا بیشتر جلو می افتید)

تجربه خود بنده حکایت از همین موضوع دارد که رتبه های خوب هرگز غیبت نمیکنند که به نمونه هایی از آنان و فقط به تک رقمی ها اشاره می کنم.


مشاوره کنکور ریاضی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رشته مدیریت بازرگانی خرید نخ اکریلیک فرش ماشینی یوزر پسورد نود۳2, یوزرنیم پسورد نود ۳۲ ایران سی اس گو تجهیزات نظافتی عــلــــــی شـاهکــــار ورزشی مجله درمانی